Про компанію

ТОП-ПОСТАЧ — сучасне українське підприємство, яке спеціалізується на поставках високоякісного пічного палива.

Реалізація якісного палива за доступними цінами є головним напрямком діяльності компанії
«ТОП-ПОСТАЧ» в співробітництві з «ЕНЕРГО-ТОП». Ми успішно здійснюємо оптову та роздрібний продаж сертифікованих нафтопродуктів вже майже 20 років (з 1998 року). Гарантуємо максимальну якість своєї продукції і пропонуємо надійне співробітництво на найбільш вигідних для Вас умовах.

Наші переваги:

Багаторічний досвід роботи

Власний автомобільний парк

Цілодобова підтримка клієнтів

Наявність ліцензій та сертифікатів

Ми пропонуємо різні види темних нафтопродуктів, які ви отримаєте швидко і в будь-яких обсягах. Якщо ви будете нашим клієнтом, ви зможете купувати паливо найвищої якості за досить вигідною ціною. Наші замовники, з яким ми працюємо вже багато років, залишають лише позитивні відгуки про співробітництво з нами. Чекаємо нових замовлень щодня!

Висококласні фахівці компанії допоможуть підібрати вам відповідний варіант. Індивідуальний підхід до кожного клієнта вважається одним з наших основних переваг. Наявність сучасного транспорту на базі підприємства дозволяє здійснювати доставку палива нашим замовникам завжди вчасно.

Нафтобаза розташована в м Черкаси, працює цілодобово, тому ми завжди готові прийняти ваше замовлення. У нас може зберігатися близько 1000 тонн палива різних видів і марок.

Щоб дізнатися про вартість продукції і детальніше про умови співпраці з нами, телефонуйте за телефонами, вказаними на нашому сайті. Продавці-консультанти з задоволенням дадуть відповіді на всі ваші запитання і допоможуть оформити заявку на покупку нафтопродукту. У нас працюють досвідчені фахівці, які детально розкажуть про види і якостях продукції.

Форма зв'язку