Склад нафтопродуктів

Продаж нафтопродуктів здійснюється з території нашого складу, також ми пропонуємо замовникам послуги з доставки та транспортування нафтопродуктів.

Компанія «ТОП-ПОСТАЧ» поставляє паливо на вітчизняному ринку вже досить давно. У розпорядженні фахівців власний склад, що є незаперечною перевагою нашого підприємства. Ми прагнемо налагодити вигідне співробітництво з будь-яким клієнтом, тому знаходимо індивідуальний підхід до кожного нового замовника.

Асортимент палива на складі

Щоб своєчасно доставити обраний нафтопродукт клієнту, слід забезпечити наявність товару будь-якого виду на нашому складі. За допомогою спеціальних автоцистерн ми доставимо обрану продукцію за вказаною адресою акуратно і швидко. У сільському господарстві в період польових робіт своєчасна доставка палива дуже важлива. Для перевезення нафтопродукту ми використовуємо власний автотранспорт, що дозволяє знизити витрати клієнта на доставку.

Кожна машина перед відправкою проходить суворий контроль, тому не варто турбуватися про безпеку транспортування продукції. Налив горючої речовини здійснюється в секції автоцистерни, а слив — в резервуарний парк нафтобази. Зберігається паливний матеріал в резервуарному парку під уважним наглядом досвідчених професіоналів.

Переваги доставки
пічного палива з ТОП-ПОСТАЧ

Робота без посередників

Гнучка цінова політика

Оперативне відвантаження в бензовози

Високо технологічне обладнання

Розташування складу

Склад нафтопродуктів компанії «ТОП-ПОСТАЧ» розташований в Черкасах. Купити паливо можна в будь-який час доби. Тому користуватися послугами нашого підприємства вигідно і зручно.

Транспортування товару відбувається в присутності фахівця і відповідає європейським стандартам. Якість продукції та сервіс — на вищому рівні. Це підтверджується величезною кількістю постійних клієнтів, які користуються нашими послугами протягом багатьох років.

Форма зв'язку